Оголошення про проведення відкритого обговорення проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу АТ «Херсонгаз» на 2021 рік.

Новини компанії Публічне обговорення

На виконання вимог Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 «Про затвердження порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», АТ «Херсонгаз» оприлюднює проект структури тарифу на послуги розподілу природного газу на 2021 рік для проведення його відкритого обговорення.

Основною метою розгляду проекту тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «Херсонгаз» є включення до його структури економічно обґрунтованих витрат для забезпечення утримання газових мереж та споруд на них в належному технічному стані, перегляд витрат на матеріали  та послуги у відповідності до інфляційних процесів, приведення рівня заробітної плати до рівня середньої заробітної плати по промисловості в Україні.

Відкрите обговорення проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу АТ «Херсонгаз» на 2021 рік відбудеться 28.10.2020 року о 10:00 за адресою: м. Херсон, вул. Поповича 3 в приміщенні актової зали.

Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб  приймаються включно до 17:00
27.10.2020 року на електрону пошту PresSecr@gaz.kherson.ua, засобами поштового зв’язку або особисто за адресою: м. Херсон, вул. Поповича 3, 73036.

У разі виникнення запитань, звертайтеся на електрону пошту plan@gaz.kherson.ua та/або за телефоном (0552) 41-70-79 (Планово-економічний відділ АТ «Херсонгаз»).

Обґрунтування щодо перегляду структури тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «Херсонгаз»

Структура тарифу на послуги розподілу природного газу АТ «Херсонгаз» на  2021 рік