Оголошення про проведення відкритого обговорення проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу АТ «Херсонгаз» на 2022 рік.

Новини компанії Публічне обговорення

На виконання вимог Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 «Про затвердження порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», АТ «Херсонгаз» оприлюднює проект структури тарифу на послуги розподілу природного газу на 2022 рік для проведення його відкритого обговорення.

Основною метою розгляду проекту тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «Херсонгаз» є включення до його структури економічно обґрунтованих витрат для забезпечення утримання газових мереж та споруд на них в належному технічному стані, перегляд витрат на матеріали  та послуги у відповідності до інфляційних процесів, приведення рівня заробітної плати до рівня середньої заробітної плати по промисловості в Україні.

З урахуванням погіршення епідеміологічної ситуації, що пов’язано з розповсюдженням по території  Херсонської області підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з метою дотримання заборон щодо проведення масових заходів, відкрите обговорення проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу АТ «Херсонгаз» на 2022 рік буде проведено в онлайн форматі 29 жовтня 2021 року о 10 годині.

Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб, та реєстрація для участі в обговоренні  приймаються включно до 17:00 28.10.2021 року на електрону пошту PresSecr@gaz.kherson.ua, засобами поштового зв’язку або особисто за адресою: м. Херсон, вул. Поповича 3, 73036.

Реєстрація для участі в обговоренні  приймаються включно до 17:00 28.10.2021 року на електрону пошту PresSecr@gaz.kherson.ua, із зазначенням П.І.Б. учасника обговорення, електронної адреси для отримання посилання на конференцію у Zoom для виступу онлайн, контактний номер телефону. У разі виникнення запитань, звертайтеся на електрону пошту plan@gaz.kherson.ua та/або за телефоном (0552) 41-70-79 (планово-економічний відділ АТ «Херсонгаз»).

АТ «Херсонгаз» у зв’язку з поданням фінансової звітності за 9 місяців 2021 року  у строки передбачені діючим законодавством України, станом на 27.10.2021 оприлюднює уточнений проект структури тарифу на послуги розподілу природного газу на 2022 рік для проведення його відкритого обговорення.

Враховуючи отримані АТ «Херсонгаз» пропозиції від юридичних та фізичних осіб надаємо додаткові обґрунтування