Керівництво

Зангієв Альберт Георгійович – Голова правління АТ “Херсонгаз”

Народився 24.08.1965 року. Вищу освіту за спеціальністю «Економіка торгівлі» отримав у Полтавському кооперативному інституті.
Роботу в товаристві розпочав з 2003 року на посаді голови правління, яку і займає по сьогоднішній день. Вклад в розвиток товариства та газової промисловості України підкреслюється отриманими почесними грамотами та відзнаками.
Заслужений працівник промисловості України.
Голова правління очолює та забезпечує роботу правління, керує всіма видами діяльності товариства, організовує ефективну та стабільну його роботу, виконує рішення наглядової наради.
Головною метою перед собою ставить забезпечення надійного, безперебійного та безаварійного розподілу природного газу споживачам Херсонської області.

Почесне звання “Заслужений працівник промисловості України” згідно з Указом Президента України від 6 вересня 2012 року;

Крамаренко Володимир Борисович – Перший заступник голови правління

Народився 17.03.1965 року. Отримав вищу освіту за спеціальністю юриста, закінчивши Харківську національну юридичну академію.
Роботу в нафтогазовій сфері розпочав на посаді директора Каланчацького філіалу ВАТ «Херсоннафтопродукт» у 1998 році.
В акціонерному товаристві «Херсонгаз» розпочав кар’єру у 2004 році на посаді заступника начальника юридичного відділу. В 2005-2007рр. займав посаду заступника голови правління та відповідав за облік, транспортування та реалізацію природного газу. З 2008 увійшов до складу правління та отримав посаду першого заступника голови правління.
Досягнення в нафтогазовій промисловості були відмічені почесною грамотою НАК «Нафтогаз України» в 2009 році.
На сьогоднішній день безпосередньо організовує такі напрямки:
• правовий супровід роботи товариства, розробка внутрішніх нормативно-правових актів, надання пропозиції до діючих законів та постанов в нафтогазовій промисловості;
• забезпечення правового захисту інтересів товариства;
• аналіз та розроблення перспективних планів для підвищення якості організації господарської діяльності, керування заходами з ліквідації виявлених недоліків;
• забезпечення трудової та виконавської дисципліни;
• розробка та впровадження заходів, направлених на підвищення внутрішньої безпеки товариства;
• інтеграція сучасного програмного забезпечення у виробничі процеси господарської діяльності.

Голубєв Віталій Володимирович – Заступник голови правління

Народився 20.07.1977 року. Здобув вищу освіту.
Роботу в товаристві розпочав в 2002 році. З 2008 року призначений посаду заступника голови правління та увійшов до складу правління.
Відповідає за наступні напрямки роботи товариства:
• здійснення контролю за дисципліною споживання природного газу;
• забезпечення якісного обслуговування споживачів.

Малацковська Олена Вікторівна – Радник голови правління

Народилась 23.09.1962 року. Вищу освіту здобула, закінчивши Херсонський індустральний інститут та Київський міжгалузевий інститут підвищення кваліфікації за спеціальністю «Податковий менеджмент». Має дипломи з міжнародної фінансової звітності CAP(АССА), ДипИФР(ACCA).
В товаристві розпочала роботу з 2002 року на посаді заступника головного бухгалтера. В 2004 році була призначена головним бухгалтером та увійшла до складу правління. З метою удосконалення роботи облікових груп товариства (бухгалтерії та планово-економічного відділу) була призначена на посаду застпуник голови правління – головний бухгалтер. З 2018 року працює радником голови правління.
Робота на товаристві була відзначена почесними грамотами та відзнаками від ДК «Газ України» та НАК «Нафтогаз України» в 2005, 2006, 2009, 2010, 2012, 2013 рр.
Веде наступні сфери діяльності товариства:
• розроблення фінансової стратегії та стійкості товариства;
• керування формуванням перспективних та поточних фінансових планів, балансів та бюджетів грошових коштів;
• підготовка проектів розрахунків тарифів, планування капітальних інвестицій, участь у керуванні активами товариства, проведення аналізу прибутковості фінансових вкладень;
• відстеження портфеля цінних паперів;
• організація роботи з формування у встановленні строки фінансової та бухгалтерської звітності, виплати заробітної плати, перерахування податків та зборів, іншіх платежів в державні та інші установи.

Сковпень Володимир Іванович – Головний інженер

Народився 19.05.1962 року. Отримав кваліфікацію інженера-механіка в Мелітопольському інституті механізації сільського господарства. Другу освіту здобув у Івано-Франківському Національному технічному університеті нафти і газу за спеціалізацією “Газонафтопроводи і газонафтосховища”.
Кар’єру в товаристві розпочав у 2004 році на посаді начальника Білозерської філії. З 2014 року займає посаду головного інженера та входить до складу правління.
За час своєї роботи на товаристві отримав почесні грамоти від ДК “Газ України” та НАК “Нафтогаз України” в 2006, 2009 та 2010 рр.
Основні напрямки діяльності товариства, за які відповідає:
• визначення технічної політики та стратегії технічного розвитку товариства;
• керування заходами по реконструкції та модернізації основних засобів;
• організація контролю над дотриманням проектної, технологічної дисципліни;
• організація досліджень та експериментів, випробувань нових технічних засобів, розповсюдження передового виробничого досвіду;
• керування технічними підрозділами товариства, контроль результатів їх роботи.