Облаштування засобами дистанційної передачі даних

Вимоги до облаштування дистанційної передачі даних

  1. Частотний діапазон: 5 діапазонів UMTS (WCDMA/FDD): 800, 850, 900, 1900 та 2100 4 діапазони GSM: 850/900/1800/1900
  2. Швидкість передачі даних:
    • HSDPA Cat.8 / HSUPA Cat.6: DL: макс. 7.2 Мбіт/с, UL: макс 5.76 Мбіт/с<> EDGE клас 12: DL: макс. 237 кбіт/с, UL: макс. 237 кбіт/с
    • GPRS клас 12: DL: макс. 85.6 кбіт/с, UL: макс. 85.6 кбіт/с
    • CSD: до 9.6 кбіт/с, V.110
  3. Відкрита платформа JAVA: Java™ ME 3.2. Захищена передача даних наявності HTTPS/SSL
  4. TCP/IP стек: доступний через AT команди і «прозорий» TCP
  5. Інтерфейси: V.24/ V.28 RS-232
  6. Діапазон робочих температур: -30°C…+65°C
  7. Проектування та монтаж засобів дистанційної передачі даних на комерційному вузлі обліку газу передбачити з урахуванням вимог нормативно-правових актів та паспортів заводів-виробників засобів і складових комерційних вузлів обліку газу.
  8. Передбачити наявність зчитувача імпульсів від лічильника з накопиченням протягом періоду не менше одного року (комерційних ВОГ на базі побутового лічильників газу)
  9. Забезпечити автоматичний режим передачі даних від комерційного вузла обліку до АТ “Херсонгаз” з частотою не менше 12 разів на добу, а також можливість отримання даних
  10. Передбачити постійне джерело живлення засобів дистанційної передачі даних та резервне на випадок виходу з ладу постійного. Резервне джерело живлення повинно забезпечувати належну роботу обладнання на протязі 3-ох діб.
  11. Підключення засобів дистанційної передачі даних до комерційного вузла обліку газу здійснювати відповідно до вимог паспортів заводів-виробників складових комерційного вузла обліку газу.
  12. Місце монтажу засобів дистанційної передачі даних повинно забезпечити захист від несанкціонованого втручання в їх роботу та роботу складових комерційного вузла обліку газу, від пошкодження, несанкціонованого демонтажу.

Вимоги до змісту даних

  1. Передача всіх даних, в тому числі миттєві значення витрати газу (поточний тиск та/або перепад писку, поточна температура, поточна витрата тощо) (для комерційних ВОГ на базі лічильників газу з коректорами або обчислювачами об’ємів газу).
  2. Передача кількості імпульсів лічильника за добу з накопиченням даних за звітній місяць (для комерційних вузлів обліку газу на базі побутового лічильників газу)

Інші вимоги до організації та облаштування засобів дистанційної передачі даних

  1. Розробка робочого проекту з організації та облаштування засобів дистанційної передачі даних на комерційному вузлі обліку забезпечується споживачем (власником комерційного вузла обліку) за його рахунок.
  2. Робочий проект в установленому порядку повинен бути погоджений з АТ “Херсонгаз”. Один примірник споживач передає на зберігання АТ “Херсонгаз”.
  3. Закупівля обладнання, монтаж, налагодження, перевірка достовірності переданих (зчитаних) даних до АТ “Херсонгаз” забезпечується споживачем (власником комерційного вузла обліку) за його рахунок.
  4. Проектування та монтаж обладнання повинен відповідати вимогам чинних нормативно-правових актів та паспортів заводів-виробників обладнання.
  5. Приймання в експлуатацію засобів дистанційної передачі даних на комерційному вузлі обліку здійснюється за участю представника АТ “Херсонгаз” з оформленням відповідного акту введення в експлуатацію.
  6. Обслуговування введених в експлуатацію засобів дистанційної передачі даних на комерційному вузлі обліку забезпечується споживачем (власником комерційного вузла обліку) за його рахунок.
  7. Введені в експлуатацію засоби дистанційної передачі даних повинні бути цілодобово готовими до передачі даних АТ “Херсонгаз”.

Технічне завдання на проектування організації та облаштування засобів дистанційної передачі даних на комерційному вузлі обліку природного газу на базі побутового лічильника газу (завантажити)

Технічне завдання на проектування організації та облаштування засобів дистанційної передачі даних на комерційному вузлі обліку природного газу (завантажити)

Гарантійний лист (завантажити)

Ціни на виконання робіт товариством

Назва послуги

Вартість, грн. без ПДВ

Вартість проекту, від 1930
Вартість приладу, від
   – для побутових лічильників газу 4735
   – для промислових лічильників газу 10900
Вартість монтажу на готовий вузол обліку, від 473
Вартість монтажу з новим вузлом обліку, від
   – заміна G-4 3422
   – заміна G-10 12128
   – заміна G-16 14800

Загальна вартість

від 14500 до 25000