Прийнятий тариф на розподіл для АТ Херсонгаз на 109% менше собівартості послуги

Новини компанії

   Нарешті, за майже 4 роки безперервної   боротьби за  виживання  галузі, НКРЕКП  затвердила  тарифи на  розподіл  природного газу  для операторів  ГРМ. 
  З  2016 року  через   затягування питання  АТ Херсонгаз  втратило понад 300  фахівців та  понесло  збитки в сумі 390   млн грн.
  Прийняття  тарифу,  у першу чергу,  буде спрямовано на покращення умов  праці робітників - підняття заробітної плати, адже ситуація із  кадрами через низьку заробітну плату у товаристві сьогодні  вже більше ніж критична. Дефіцит складає на  01.01.2020 року - 30 %.
   З іншого боку АТ  Херсонгаз не може розрахуватися із  АТ Укртрансгаз за  технологічний  газ. 
   Затверджений тариф НКРЕКП на  транспортування газу  на 109%  менше собівартості  доставки  газу до споживачів області. У підсумку це призведе до  збитків  у 300-315 млн грн  наприкінці 2020 року та  неможливість переглянути  заробітну плату для працівників до рівня середньої по галузі.
  Товариство  є одним з найбільших платників податків в регіоні. Тільки за 2018 рік  до бюджети усіх рівнів було сплачено понад 55 млн грн.
   Для якісного обслуговування 267 тис родин та 1,5 тис  підприємств та організацій, Херсонгаз наголошує на необхідності затвердження економічно  обґрунтованих тарифів  з  боку державного регулятора з метою підтримки  діяльності галузі та безаварійного, якісного обслуговування мереж, яке мають робити  фахівці, що отримують достойне матеріальне забезпечення.