Дорогі друзі!

Акціонерне товариство  Херсонгаз щиро вітає вас із новорічними святами! Війна внесла свої корективи у всі  віхи нашого життя, кожна родина відчула на собі складнощі цьогоріччя та стійко  переносить їх. Ми   – енергетики, невпинно працюємо над тим, щоб у кожній домівці   наших  співвітчизників   завжди було  затишно та тепло, навіть на межі людських  та технічних можливостей. І  […]

Продовжити читання

За сьогодні АТ Херсонгаз відновив розподіл газу до майже 200 осель

Фахівці   товариства Херсонгаз    сьогодні    виконали  великий обсяг  відновлювальних  робіт    на газових  мережах, де   окупанти   поцілили у газопроводи   приватних будівель херсонців, подекуди майже  знищивши  газогони. Так,  газопостачання відновлено   до  151 домівки у місті  Херсон   та  до  45   – у передмісті. Херсонгаз    невпинно  продовжує працювати  на  благо    наших  містян за  будь-яких умов.

Продовжити читання

Херсонгаз працює цілодобово

Фахівці АТ Херсонгаз працюють цілодобово, відновлюючи працездатність газової мережі обласного центру навіть вночі, під обстрілами окупантів. На відео, приклад мужності та стійкості наших працівників, що працюють в одному з районів міста в момент міноментного обстрілу. Ремонтні роботи оперативно виконано. Споживачам газопостачання відновлено. Все буде Україна!

Продовжити читання

Херсонгаз за день запустив півтисячі споживачів природного газу

За день фахівці АТ Херсонгаз виконують до 23 аварійних виїздів по обласному центру, відновлюючи розподіл газу споживачам після обстрілів окупантів. Так за 26.12.22 в м. Херсоні запущено 505 споживачів.

Продовжити читання

В надскладних умовах газівники Херсонщини відновлюють розподіл газу до декоупованих населених пунктів

Ось в таких умовах фахівці АТ Херсонгаз проводять обстеження підземного газопроводу та його ремонт для відновлення газопостачання до мешканців одного з населених пунктів Білозерського району.В селі, «завдяки» окупантам, з червня немає газу, проте світло завжди переможе темряву. АТ Херсонгаз – завжди на світлій стороні! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Продовжити читання

Херсонгаз надає роз’яснення щодо передачі показників лічильника !

У зв’язку із тим, що окупантами майже повністю вивезена технічна база та обладнання товариства, на сьогодні є певні ускладнення із отриманням та обробкою показників лічильників газу, проведенням консультацій для споживачів, проведенням перерахунків тощо. Наразі тривають заходи щодо відновлення роботи особистого кабінету та кол-центру для споживачів. Але це займатиме певний час. Просимо споживачів природного газу тимчасово […]

Продовжити читання