АТ Херсонгаз звертається до боржників – терміново погасити заборгованість за розподіл природного газу.

Головні події

АТ Херсонгаз звертається до боржників – терміново погасити заборгованість за розподіл природного газу.

20 серпня 2021 року набули чинності зміни у Законі України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), де виключено (скасовано) підпункт 5 пункту 3, розділу ІІ, який раніше забороняв припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі.

У звязку із цим, АТ Херсонгаз звертається до споживачів у найкоротші терміни сплатити заборгованість за отримані комунальні послуги.

На сьогодні (станом на 20.09.2021) заборгованість населення за послуги розподілу природного газу складає понад 43 млн грн.

У свою чергу це ставить під загрозу своєчасне обслуговування надземних та підземних газових мереж та споруд на них, яке є надзвичайно актуальним питанням перед початком опалювального сезону для недопущення аварійного відключення житлових обєктів або населених пунктів.

Також нагадуємо, що справи боржників, які категорично відмовляються від оплати боргу, розглядатимуться у судовому порядку для примусового стягення боргу або впровадження інших заборонних заходів (опис майна, заборона виїзду з країни тощо).