5819 записів
Добрий день. Поясніть будьласка ,чому у мене за розподіл прийшов рахунок порахований по 2019 році а не по 2020р. У мене в 2020 році набагато меньше використано газу , а розрахунки не змінилися?
Добрий день. Поясніть будьласка ,чому у мене за розподіл прийшов рахунок порахований по 2019 році а не по 2020р. У мене в 2020 році набагато меньше використано газу , а розрахунки не змінилися?... Згорнути
Протягом календарного року (2021 рік) споживач має сплачувати за річну замовлену потужність минулого газового року (з 01.10.2019 по 30.09.2020) Загальний обсяг рівномірно розподіляється на увесь рік помісячно та помножується на поточний тариф, затверджений державним органом (Національна комісія з питань регулювання енергетики та комунальних послуг), для зменшення грошового навантаження на споживача НАПРИКЛАД в Херсонській області: з 01.10.2019 по 30.09.2020 споживач використав 120 м3 природного газу. Щомісячна вартість послуги розподілу природного газу розраховується наступним чином: 120 м3 : 12 місяців = 10 м3 (як добуток 1/12 річної замовленої потужності) з 01.01.2021 нарахування складатиме 10 м3 х 2,016 грн. = 20,16 грн. з ПДВ. За підсумками 2020 газового року (період з 01.10.2019 р. по 30.09.2020 р.) фактичний обсяг споживання не може бути менше за: 39 куб. м - для об'єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі; 126 куб. м - для об'єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі; 314 куб. м - для об'єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення ( у відповідності до п. 2 гл. 6 розділу VI , кодексу ГРМ)
Протягом календарного року (2021 рік) споживач має сплачувати за річну замовлену потужність минулого газового року (з 01.10.2019 по 30.09.2020)
Загальний обсяг рівномірно розподіляється на увесь рік помісячно та помножується на поточний тариф, затверджений державним органом (Національна комісія з питань регулювання енергетики та комунальних послуг), для зменшення грошового навантаження на споживача
НАПРИКЛАД в Херсонській області: з 01.10.2019 по 30.09.2020 споживач використав 120 м3 природного газу. Щомісячна вартість послуги розподілу природного газу розраховується наступним чином:
120 м3 : 12 місяців = 10 м3 (як добуток 1/12 річної замовленої потужності)
з 01.01.2021 нарахування складатиме 10 м3 х 2,016 грн. = 20,16 грн. з ПДВ.
За підсумками 2020 газового року (період з 01.10.2019 р. по 30.09.2020 р.) фактичний обсяг споживання не може бути менше за:
39 куб. м - для об'єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;
126 куб. м - для об'єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;
314 куб. м - для об'єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення ( у відповідності до п. 2 гл. 6 розділу VI , кодексу ГРМ)... Згорнути
В личном кабинете появилось начисление за транспортировку газа за январь, но по старым тарифам. Разве тариф не поменялся? Писали, что он увеличился почти вдвое.
В личном кабинете появилось начисление за транспортировку газа за январь, но по старым тарифам. Разве тариф не поменялся? Писали, что он увеличился почти вдвое.... Згорнути
Дані про нові нарахування для користувачів особистого кабінету АТ Херсонгаз оновляться після 10.01.2021, також на електронні поштові адреси, вказані при реєстрації, буде надіслано квитанції із зазначенням щомісячної сплати за транспортування газу. Для споживачів, які не мають реєстрації в особистому кабінеті АТ Херсонгаз, рахунки будуть надіслані поштовим зв'язком Укрпошта.
Дані про нові нарахування для користувачів особистого кабінету АТ Херсонгаз оновляться після 10.01.2021, також на електронні поштові адреси, вказані при реєстрації, буде надіслано квитанції із зазначенням щомісячної сплати за транспортування газу.
Для споживачів, які не мають реєстрації в особистому кабінеті АТ Херсонгаз, рахунки будуть надіслані поштовим зв'язком Укрпошта.... Згорнути
Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, как можна вернуть переплату за газ?И Возможно ли её перекинуть на розподіл за газ? Благодарю за ответ.
Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, как можна вернуть переплату за газ?И Возможно ли её перекинуть на розподіл за газ?
Благодарю за ответ.... Згорнути
Інформуємо вас про те, що з 01.07.2015 АТ Херсонгаз не є постачальником природного газу. До функцій підприємства відноситься транспортування і облік.
Інформуємо вас про те, що з 01.07.2015 АТ Херсонгаз не є постачальником природного газу. До функцій підприємства відноситься транспортування і облік.... Згорнути
Доброго времени суток! Подскажите, почему мне каждый месяц насчитывается за распределение газа 756 грн, и указан "Величина річної замовленої потужності " 8048??? Если за год я использовал всего 1656 обьем газа??? За распределение согласно вашей формуле мне должны начислять 1656/12×0.94×1.2=155.66 грн, а не 756 грн!!!
Доброго времени суток! Подскажите, почему мне каждый месяц насчитывается за распределение газа 756 грн, и указан "Величина річної замовленої потужності " 8048??? Если за год я использовал всего 1656 обьем газа???
За распределение согласно вашей формуле мне должны начислять 1656/12×0.94×1.2=155.66 грн, а не 756 грн!!!... Згорнути
Величина річної замовленої потужності на 2018-19 газовий рік 8048,00 м куб
Величина річної замовленої потужності на 2018-19 газовий рік 8048,00 м куб... Згорнути
Добрий вечір. Підкажіть, будь ласка, де можна знайти суму, яку треба заплатити за розподіл газу?
Добрий вечір. Підкажіть, будь ласка, де можна знайти суму, яку треба заплатити за розподіл газу?... Згорнути
Дані про нові нарахування для користувачів особистого кабінету АТ Херсонгаз оновляться після 10.01.2021, також на електронні поштові адреси, вказані при реєстрації, буде надіслано квитанції із зазначенням щомісячної сплати за транспортування газу. Для споживачів, які не мають реєстрації в особистому кабінеті АТ Херсонгаз, рахунки будуть надіслані поштовим зв'язком Укрпошта.
Дані про нові нарахування для користувачів особистого кабінету АТ Херсонгаз оновляться після 10.01.2021, також на електронні поштові адреси, вказані при реєстрації, буде надіслано квитанції із зазначенням щомісячної сплати за транспортування газу.
Для споживачів, які не мають реєстрації в особистому кабінеті АТ Херсонгаз, рахунки будуть надіслані поштовим зв'язком Укрпошта.... Згорнути
Добрый день. Скажите пожалуйста кому надо платить за газ декабрь м-ц 2020 г. и кто должен направить счет по оплате. Показания передавала вам. Если не затруднить Вас ответьте мне .
Добрый день. Скажите пожалуйста кому надо платить за газ декабрь м-ц 2020 г. и кто должен направить счет по оплате. Показания передавала вам. Если не затруднить Вас ответьте мне .... Згорнути
Інформуємо вас про те, що з 01.07.2015 АТ Херсонгаз не є постачальником природного газу. До функцій підприємства відноситься транспортування і облік. Товариство Херсонгаз, які і раніше займається транспортуванням природного газу по газовим трубопроводам та обслуговуванням газових мереж області і споруд на них (ГРП, ШРП газові колодязі тощо) та отримує за це оплату у вигляді тарифу на розподіл (оплата за трубу) від споживачів. Також, як і раніше АТ Херсонгаз займається обліком спожитого газу, тобто щомісяця отримує та узагальнює показники лічильників газу усіх споживачів в області для обрахування щомісячного загального обсягу спожитого газу в Херсонській області. Тому, шановні споживачі, наголошуємо що, діяльність АТ Херсонгаз не припиняється, оплата за розподіл, прийняття показників спожитого газу, які споживач має в обов'язковому порядку надавати щомісяця з 01 по 05 число, залишаються незмінними. Номери особових рахунків для споживачів, присвоєні в АТ Херсонгаз з моменту відкриття особового рахунку для оплати за розподіл (транспортування) газу — залишаються незмінними.
Інформуємо вас про те, що з 01.07.2015 АТ Херсонгаз не є постачальником природного газу. До функцій підприємства відноситься транспортування і облік.
Товариство Херсонгаз, які і раніше займається транспортуванням природного газу по газовим трубопроводам та обслуговуванням газових мереж області і споруд на них (ГРП, ШРП газові колодязі тощо) та отримує за це оплату у вигляді тарифу на розподіл (оплата за трубу) від споживачів.
Також, як і раніше АТ Херсонгаз займається обліком спожитого газу, тобто щомісяця отримує та узагальнює показники лічильників газу усіх споживачів в області для обрахування щомісячного загального обсягу спожитого газу в Херсонській області.
Тому, шановні споживачі, наголошуємо що, діяльність АТ Херсонгаз не припиняється, оплата за розподіл, прийняття показників спожитого газу, які споживач має в обов'язковому порядку надавати щомісяця з 01 по 05 число, залишаються незмінними.
Номери особових рахунків для споживачів, присвоєні в АТ Херсонгаз з моменту відкриття особового рахунку для оплати за розподіл (транспортування) газу — залишаються незмінними.... Згорнути
Добрий вечір! Звертаюсь до керівництва АТ «Херсонгаз» з проблемою, що сталася у зв’язку з недбалістю працівників Каховської дільниці АТ «Херсонгаз». У 2019 році, у зв’язку з аварією газопроводу, мені, представниками АТ «Херсонгаз» було припинено газопостачання, шляхом перекриття запірного вентелю по стояку з зовнішнього боку. У квартирі, яку мною було придбано, я не мешкаю з 2017 року, проте, з невідомих причин згідно відомостей мого особистого кабінету у листопаді 2020 року мені було нараховано 46 куб. м. газу, у квітні 2020 року – 15 куб. м. газу, у березні 2020 року – 17 куб. м. газу, у лютому 2020 року 227 куб.м. газу, при тому, що показання мого лічильника з 2017 року залишаються незмінними. Постає питання, яким чином при перекритому газопроводі з зовнішнього боку (з вулиці), я споживаю газ, та ще й в таких розмірах? Даний факт обумовлюється недбалістю працівників Каховської дільниці АТ «Херсонгаз», які чомусь приписують неіснуючі кубометри газу, забувши про те, що ними же газопостачання мого помешкання припинене ще у 2019 році. Завдяки цій недбалістю, у мене виник борг за неіснуюче постачання газу у сумі 1700 грн перед ТОВ «Херсонрегіонгаз». Мої звернення до Каховської дільниці АТ «Херсонгаз» з проханням розібратися у неправомірному нарахуванні кубометрів, залишаються поза увагою. Прошу розібратись у ситуації, що склалася, та про прийняте рішення повідомити мене письмово.
Добрий вечір! Звертаюсь до керівництва АТ «Херсонгаз» з проблемою, що сталася у зв’язку з недбалістю працівників Каховської дільниці АТ «Херсонгаз».
У 2019 році, у зв’язку з аварією газопроводу, мені, представниками АТ «Херсонгаз» було припинено газопостачання, шляхом перекриття запірного вентелю по стояку з зовнішнього боку. У квартирі, яку мною було придбано, я не мешкаю з 2017 року, проте, з невідомих причин згідно відомостей мого особистого кабінету у листопаді 2020 року мені було нараховано 46 куб. м. газу, у квітні 2020 року – 15 куб. м. газу, у березні 2020 року – 17 куб. м. газу, у лютому 2020 року 227 куб.м. газу, при тому, що показання мого лічильника з 2017 року залишаються незмінними.
Постає питання, яким чином при перекритому газопроводі з зовнішнього боку (з вулиці), я споживаю газ, та ще й в таких розмірах?
Даний факт обумовлюється недбалістю працівників Каховської дільниці АТ «Херсонгаз», які чомусь приписують неіснуючі кубометри газу, забувши про те, що ними же газопостачання мого помешкання припинене ще у 2019 році.
Завдяки цій недбалістю, у мене виник борг за неіснуюче постачання газу у сумі 1700 грн перед ТОВ «Херсонрегіонгаз».
Мої звернення до Каховської дільниці АТ «Херсонгаз» з проханням розібратися у неправомірному нарахуванні кубометрів, залишаються поза увагою.
Прошу розібратись у ситуації, що склалася, та про прийняте рішення повідомити мене письмово.... Згорнути
Будь ласка уточніть коли ви письмо зверталися до Каховської дільниці
Будь ласка уточніть коли ви письмо зверталися до Каховської дільниці... Згорнути
Здравствуйте! Как узнать EIC код ? Не можем найти. Скиньте на почту, если можно. Спасибо!
Здравствуйте! Как узнать EIC код ? Не можем найти. Скиньте на почту, если можно. Спасибо!... Згорнути
Ваш ЕІС-код знаходится у вашому особистому кабінеті. Також код можна дізнатися при зверненні до найближчого абонпункту із паспортом власника особового рахунку або переглянути його у вашій заяві- приєднанні до умов договору або рахунку на спожиті послуги. Оскільки ЕІС-код є персональними даними - він не може бути названий у телефонному режимі, або особі, яка не є власником особового рахунку. Для введення ЛІТЕР з коду необхідно використовувати ВИКЛЮЧНО ЛАТИНИЦЮ (АНГЛІЙСЬКІ ВЕЛИКІ ЛІТЕРИ) Якщо у вас не має ніяких документів ні особистого кабінету, підійдіть із паспортом до найближчого абонпункту та зазначте , що вам необхідно отримати тільки код, оператор або відповідальна особа роздрукує його вам.
Ваш ЕІС-код знаходится у вашому особистому кабінеті. Також код можна дізнатися при зверненні до найближчого абонпункту із паспортом власника особового рахунку або переглянути його у вашій заяві- приєднанні до умов договору або рахунку на спожиті послуги.
Оскільки ЕІС-код є персональними даними - він не може бути названий у телефонному режимі, або особі, яка не є власником особового рахунку.
Для введення ЛІТЕР з коду необхідно використовувати ВИКЛЮЧНО ЛАТИНИЦЮ (АНГЛІЙСЬКІ ВЕЛИКІ ЛІТЕРИ)
Якщо у вас не має ніяких документів ні особистого кабінету, підійдіть із паспортом до найближчого абонпункту та зазначте , що вам необхідно отримати тільки код, оператор або відповідальна особа роздрукує його вам.... Згорнути
Добрый день! Где я могу найти и распечатать счет на оплату, в личном кабинете нафтогаза я вижу сумму за газ, а с чего она складывается.
Добрый день! Где я могу найти и распечатать счет на оплату, в личном кабинете нафтогаза я вижу сумму за газ, а с чего она складывается.... Згорнути
Інформуємо вас про те, що з 01.07.2015 АТ Херсонгаз не є постачальником природного газу. До функцій підприємства відноситься транспортування і облік. Товариство Херсонгаз, які і раніше займається транспортуванням природного газу по газовим трубопроводам та обслуговуванням газових мереж області і споруд на них (ГРП, ШРП газові колодязі тощо) та отримує за це оплату у вигляді тарифу на розподіл (оплата за трубу) від споживачів. Також, як і раніше АТ Херсонгаз займається обліком спожитого газу, тобто щомісяця отримує та узагальнює показники лічильників газу усіх споживачів в області для обрахування щомісячного загального обсягу спожитого газу в Херсонській області. Тому, шановні споживачі, наголошуємо що, діяльність АТ Херсонгаз не припиняється, оплата за розподіл, прийняття показників спожитого газу, які споживач має в обов'язковому порядку надавати щомісяця з 01 по 05 число, залишаються незмінними. Номери особових рахунків для споживачів, присвоєні в АТ Херсонгаз з моменту відкриття особового рахунку для оплати за розподіл (транспортування) газу — залишаються незмінними.
Інформуємо вас про те, що з 01.07.2015 АТ Херсонгаз не є постачальником природного газу. До функцій підприємства відноситься транспортування і облік.
Товариство Херсонгаз, які і раніше займається транспортуванням природного газу по газовим трубопроводам та обслуговуванням газових мереж області і споруд на них (ГРП, ШРП газові колодязі тощо) та отримує за це оплату у вигляді тарифу на розподіл (оплата за трубу) від споживачів.
Також, як і раніше АТ Херсонгаз займається обліком спожитого газу, тобто щомісяця отримує та узагальнює показники лічильників газу усіх споживачів в області для обрахування щомісячного загального обсягу спожитого газу в Херсонській області.
Тому, шановні споживачі, наголошуємо що, діяльність АТ Херсонгаз не припиняється, оплата за розподіл, прийняття показників спожитого газу, які споживач має в обов'язковому порядку надавати щомісяця з 01 по 05 число, залишаються незмінними.
Номери особових рахунків для споживачів, присвоєні в АТ Херсонгаз з моменту відкриття особового рахунку для оплати за розподіл (транспортування) газу — залишаються незмінними.... Згорнути
Доброго дня. Є переплата за споживання газу. Треба викликати оператора для звірки лічильника. На телефон дозвонитися не можливо. Підкажіть будь-ласка куди можна звертатися онлайн для подання заявки на звірку лічильника. ( жінка в роках і ходити в пункти неможе)
Доброго дня.
Є переплата за споживання газу. Треба викликати оператора для звірки лічильника. На телефон дозвонитися не можливо. Підкажіть будь-ласка куди можна звертатися онлайн для подання заявки на звірку лічильника. ( жінка в роках і ходити в пункти неможе)... Згорнути
Інформуємо вас про те, що з 01.07.2015 АТ Херсонгаз не є постачальником природного газу. До функцій підприємства відноситься транспортування і облік. Товариство Херсонгаз, які і раніше займається транспортуванням природного газу по газовим трубопроводам та обслуговуванням газових мереж області і споруд на них (ГРП, ШРП газові колодязі тощо) та отримує за це оплату у вигляді тарифу на розподіл (оплата за трубу) від споживачів. Також, як і раніше АТ Херсонгаз займається обліком спожитого газу, тобто щомісяця отримує та узагальнює показники лічильників газу усіх споживачів в області для обрахування щомісячного загального обсягу спожитого газу в Херсонській області. Тому, шановні споживачі, наголошуємо що, діяльність АТ Херсонгаз не припиняється, оплата за розподіл, прийняття показників спожитого газу, які споживач має в обов'язковому порядку надавати щомісяця з 01 по 05 число, залишаються незмінними. Номери особових рахунків для споживачів, присвоєні в АТ Херсонгаз з моменту відкриття особового рахунку для оплати за розподіл (транспортування) газу — залишаються незмінними. Контролера можна викликати за телефоном 31-65-55 (для м.Херсон) або особисто заповнити заяву у найближчому абонпункті. На Поповича 3 у м Херсон для виклику контролера - окрема черга для заповнення заявки.
Інформуємо вас про те, що з 01.07.2015 АТ Херсонгаз не є постачальником природного газу. До функцій підприємства відноситься транспортування і облік.
Товариство Херсонгаз, які і раніше займається транспортуванням природного газу по газовим трубопроводам та обслуговуванням газових мереж області і споруд на них (ГРП, ШРП газові колодязі тощо) та отримує за це оплату у вигляді тарифу на розподіл (оплата за трубу) від споживачів.
Також, як і раніше АТ Херсонгаз займається обліком спожитого газу, тобто щомісяця отримує та узагальнює показники лічильників газу усіх споживачів в області для обрахування щомісячного загального обсягу спожитого газу в Херсонській області.
Тому, шановні споживачі, наголошуємо що, діяльність АТ Херсонгаз не припиняється, оплата за розподіл, прийняття показників спожитого газу, які споживач має в обов'язковому порядку надавати щомісяця з 01 по 05 число, залишаються незмінними.
Номери особових рахунків для споживачів, присвоєні в АТ Херсонгаз з моменту відкриття особового рахунку для оплати за розподіл (транспортування) газу — залишаються незмінними.
Контролера можна викликати за телефоном 31-65-55 (для м.Херсон) або особисто заповнити заяву у найближчому абонпункті.
На Поповича 3 у м Херсон для виклику контролера - окрема черга для заповнення заявки.... Згорнути
