За минулий тиждень порушникам донараховано понад 130 тис грн

Головні події

За втручання в роботу лічильника, його пошкодження або навмисну зупинку порушникам з м. Херсону, Голої Пристані та смт Високопілля донараховано 130 081,91 грн за недооблікування понад майже 12 тис м куб природного газу.

До повного відшкодування збитків усі порушники від’єднані від газопостачання.

Нагадуємо, що “зекономити” газ через втручання у роботу газового лічильника або підробку пломб коштуватиме власнику будівлі від 30 до 100 тис грн відшкодування завданих збитків.

У будь якому випадку, відшкодовувати збитки буде власник будівлі, виправдовування що, це зробили родичі або квартиранти, не знімає відповідальності з власника приміщення, а затягування вирішення питання, або уникання від спілкування із представниками газової служби призведе до судового позову та арешту майна, що збільшить суму відкошування збитків майже наполовину.

Шановні споживачі природного газу, “економити” газ незаконними способами – дуже дорого, дешевше споживати стільки газу, за скільки споживач має змогу сплатити та своєчасно надавати реальні показники лічильника, не втручаючись у його роботу.
Безпечного та безаварійного споживання вам, з повагою АТ Херсонгаз.