До УВАГИ непобутових споживачів природного газу!

Головні події

З 1 січня 2021 року 600 непобутових споживачів природного газу, які не мають укладених договорів на постачання природного газу на 2021 рік з будь-яким постачальником, мають самостійно припинити його споживання.

Усі, зазначені за списком організації, раніше були письмово повідомлені про необхідність визначитися до 01.01.2021 із постачальником природного газу та укласти відповідні договори.

На сьогодні, в разі відсутності постачальника в даних організаціях, з метою попередження несанкціонованого відбору природного газу, Акціонерне Товариство Херсонгаз вимушене буде припинити розподіл газу до непобутових споживачів ( в основному це об’єкти бюджетної галузі) на підставі відсутності у таких споживачів постачальників природного газу (пункт 2 глави 3 розділу VI Кодексу ГРМ).

АТ “Херсонгаз”, дуже стурбоване такою ситуацією, що склалася в Херсонській області, і звертається до керівників вищезазначених установ, в разі відсутності договору на постачання газу, не допустити несанкціонованого відбору природного газу, та самостійно припинити його споживання з 01.01.2021