Шановні споживачі природного газу м. Скадовськ, с. Антонівка, с. Приморське Скадовського району

Роботи в газорозподільній системі

АТ “Херсонгаз” повідомляє, що 01.10.2021 року заплановано проведення газонебезпечних робіт по фізичному підключенню реконструйованих газових мереж, технічному обслуговуванню діючих мереж.

Враховуючи складність та вимоги безпеки виконання робіт, з 800 01.10.2021 року буде припинено розподіл (постачання) природного газу всім споживачам зазначених населених пунктів.

Поновлення розподілу (постачання) природного газу буде розпочато по завершенню робіт з 800 02.10.2021 поетапно з дотримання вимог безпеки виконання робіт.

З метою уникнення заповітрювання газорозподільної системи населеного пункту, що в свою чергу призведе до додаткових витрат часу на поновлення розподілу природного газу споживачам, просимо в період з 01.10.2021 року по 22.10.2021 року припинити споживання газу (не користуватись газовим обладнанням (приладами).

Наголошуємо, що швидкість процесу пускових робіт (поновлення розподілу) залежить від забезпечення споживачами природного газу доступу до об’єктів (житлових будинків, квартир) спеціалістам АТ “Херсонгаз”.

Відповідно до розділу V “Правил безпеки систем газопостачання”, відновлення газопостачання відбуватиметься при забезпеченні 100% доступу працівників АТ “Херсонгаз” до газових приладів у всіх будинках.

В разі виникнення питань, споживачі можуть звернутися до Генічеської дільниці АТ “Херсонгаз” за телефоном: (05537) 5-22-68