Розпочато перші пускові роботи після відновлення розподілу газу в останньому газифікованому населеному пункті Високопільської територіальної громади

Новини компанії

Попри усі складнощі із нестачею обладнання та надзвичайно низьким рівнем оплати населення за послугу розподілу природного газу, товариство Херсонгаз продовжує відновлювальні роботи на звільнених територіях.

Завершено роботи по відновленню найскладнішої ділянки пошкодженого (повністю знищеного військами рф) підвідного газопроводу до останнього газифікованого населеного пункту Високопільської територіальної громади Бериславського району.

Наразі проведено ремонтні роботи на шафному регуляторному пункті та підключено до газопостачання перші 7 споживачів. Усі роботи проводяться виключно за кошти, які споживачі сплачують за послугу розподілу природного газу.

Нагадуємо, якщо споживачі Високопільської, Великоолександрівської та Новоронцовської територіальних громад не були присутніми під час проведення пускових робіт по своєму населеному пункту, нещодавно повернулися до своїх домівок, або надають свої приміщення для проживання іншим особам – для відновлення газопостачання необхідно звернутися до місцевої дільниці АТ Херсонгаз за телефоном – 097 551 99 63.

Для Херсонського району (колишній Білозерський район) можна звертатися за телефоном – 050 396 08 03.

Для міста Херсон телефони – 050 396 75 10 або 050 49 49 224 (sms, viber, telegram,whatsapp).

Товариство Херсонгаз, щодня цілодобово працює над відновленням газової мережі та підтримки стабільного газопостачання споживачам на території звільненої Херсонщини,дякуємо усім, хто підтримує нашу роботу та сплачує за послугу розподілу природного газу.

Оплата послуги розподілу газу – запорука цілодобового та безаварійного отримання послуги.