АТ Херсонгаз нагадує споживачам природного газу про необхідність надання показників лічильника для коректного обрахування спожитих обсягів природного газу

Головні події

Показники прийматимуться з 30 грудня по 05 січня включно, наступними способами:

30 та 31 грудня, а також 01 січня показники прийматимуться виключно через електронні сервіси: особистий кабінет, вайбер- бот, електронна пошта:

1. Особистий кабінет з реєстрацією – http://gaz.ukrcom.kherson.ua:8080/abonent/

За відсутності реєстрації в особистому кабінеті, показники можна надати, натиснувши кнопку – «Внесення показників без реєстрації». Цю функцію можна використати для надання показників лічильника газу за родичів, близьких та знайомих, які тимчасово не мають доступу до мережі Інтернет . Кількість надання показників – необмежено.

2. Електронна пошта pokazy@gaz.kherson.ua у форматі: населений пункт/особовий рахунок за розподіл /ПІБ (необов’язково)/ показання лічильника або його фото.

3. Вайбер-бот – viber://pa/info?uri=khersongaz

З 02 по 05 січня включно показники також можна буде передати через телефонні лінії:

 (0552) 31 65 55 або 050 494 30 37: з 09.00 до 14.00 години.

УВАГА! При наданні показників будь-яким способом необхідно зазначати рахунок за РОЗПОДІЛ природного газу – це рахунок, присвоєний домогосподарству з моменту його газифікації.

Для коректного обрахування обсягів споживання, не забувайте, будь ласка, обов’язково надавати показники до АТ Херсонгаз, навіть якщо вони не змінилися.

Дякуємо, усім сумлінним споживачам за оплату послуги розподілу газу для продовження діяльності товариства, зокрема цілодобової роботи аварійних та ремонтних бригад для стабільного та цілодобового забезпечення газопостачанням споживачів області.