Борг побутових споживачів за розподіл природного газу на 01 травня перевищив 200 млн грн

Новини компанії

На деокупованій території Херсонщини акціонерне товариство Херсонгаз щодня забезпечує понад 150 тис. споживачів стабільним розподілом газу, не дивлячись на надскладну безпекову ситуацію регіоні та постійні обстріли.

Ця щоденна робота потребує великої кількості ресурсів: паливо, витратні матеріали, техніка, залучення фахівців і роботи проводяться виключно за кошти, отримані від оплат споживачів за послугу розподілу природного газу.

Процеси обслуговування газової мережі (підтримка тиску, перевірки щільності, забезпечення протикорозійного захисту підземних газопроводів, обслуговування розподільчого обладнання тощо) також проводяться виключно за рахунок коштів, які надходять від оплат за послугу розподілу природного газу.

Заборгованість населення (деокуповані території) за послугу розподілу природного газу на 01.05.2024 перевищила 202 млн гривень, у порівнянні, з 01.04.24 – вона збільшилася на 5,1 млн. гривень.

Для подальшого забезпечення сталого газопостачання та можливості оперативно ліквідовувати наслідки пошкоджень після щоденних обстрілів, Херсонгаз звертається до усіх споживачів із закликом сплачувати за послугу розподілу природного газу та розпочати погашення заборгованості.