Що буде, якщо не платити за доставку газу? Рішення суду

Новини компаніїІгнорував щомісячний платіж у 612 грн – сплати понад 10 тис. грн: рішення суду на користь Закарпатгазу

Тячівський районний суд задовольнив позов АТ «Закарпатгаз» до жителя с. Тересва про стягнення заборгованості за надану послугу з розподілу газу. Сума накопиченого боргу споживачем становить 8223 грн, однак йому доведеться оплатити додатково 2270 грн судового збору. Якщо споживач не сплатить борг добровільно, справу буде передано до виконавчої служби, у такому випадку боржнику доведеться оплатити додатково виконавчий збір – 10% від суми боргу.

Отримавши судовий наказ про необхідність оплати, житель Тячівщини не погодився та скасував його. За законом, відповідач має на це право. Але після цього справа була розглянута судом вищої інстанції.

Суд постановив стягнути зі споживача суму боргу за послугу з розподілу газу та судовий збір. Таким чином, нехтуючи щомісячною оплатою послуги, споживач накопичив борг, що в сумі з судовим збором наразі становить близько 10,5 тис. грн.

Інформація взята з офіційного джерела https://glavcom.ua

АТ «Херсонгаз» нагадує усім споживачам, що своєчасна та регулярна оплата за послугу розподілу природного газу є запорукою безперебійного та безаварійного газопостачання до кожного споживача.

АТ Херсонгаз обслуговує понад 6 тис км газопроводів в області, і від своєчасної оплати послуги розподілу залежить їх регулярне технічне обслуговування, наладка обладнання та проведення огляду газових споруд.

Надто важливим це питання є в опалювальний період, коли споживання газу значно збільшується.

Обслуговування мереж проводиться виключно за кошти з тарифу розподілу природного газу, а накопичення боргу тягне за собою низку проблем як для споживача- боржника, так і для усієї системи в цілому.

На сьогодні АТ “Херсонгаз” надано на судовий розгляд кілька справ про примусове стягнення боргу за послугу розподілу природного газу.