Шановні споживачі природного газу, нагадуємо про передачу показників лічильника

Новини компанії

АТ Херсонгаз нагадує споживачам природного газу про необхідність надання показників лічильника для коректного обрахування спожитих обсягів природного газу та подальшого вірного обрахування послуги постачання.

Оскільки на сьогодні, повністю відновити усі сервіси товариства немає технічної можливості, показники прийматимуться з 01 по 05 березня включно, наступними способами:

1. Через особистий кабінет з реєстрацією – сервіс, що надає інформацію щодо стану розрахунків за послуги з РОЗПОДІЛУ природного газу, за адресою :

http://gaz.ukrcom.kherson.ua:8080/abonent/

За відсутності реєстрації в особистому кабінеті показники можна надати, натиснувши кнопку «Внесення показників без реєстрації»

2.Через електронну пошту pokazy@gaz.kherson.ua у форматі: населений пункт/особовий рахунок/ ПІБ/дата показань/ показання лічильника або його фото

3. Автоматична передача через вайбер-бот за посиланням viber://pa/info?uri=khersongaz

4. В разі неможливості надати показники лічильника вище переліченими засобами, можливо направити ТІЛЬКИ повідомлення на номери:

  •   050 396 75 10 (sms, viber, telegram,whatsapp) УВАГА! Номер  змінено
  • 050 49 49 224 (sms, viber, telegram,whatsapp).

Просимо, використовувати вказані телефони ВИКЛЮЧНО через надання смс-повідомлень, або повідомлення через соціальні мережі.

ТІЛЬКИ у форматі: населений пункт – особовий рахунок за розподіл – показники:

Не забувайте, будь ласка, обов’язково надавати показники щомісяця до АТ Херсонгаз з 01 по 05 число, навіть якщо вони не змінилися, це важливо передусім для споживача, для коректного обрахування обсягів споживання,

Дякуємо, усім сумлінним споживачам за оплату послуги розподілу газу для продовження роботи аварійних та ремонтних бригад та забезпечення їх необхідним устаткуванням.