5928 записів
Добрий день. Особовий рахунок 46953 м. Херсон оплачено через приват24 23.11.2022 сума 331.42грн. В особовому кабінеті оплата на 11.01.2023 не відображена. Висить заборгованість. Прошу розібратись. Наперед дякую.
Добрий день. Особовий рахунок 46953 м. Херсон оплачено через приват24 23.11.2022 сума 331.42грн. В особовому кабінеті оплата на 11.01.2023 не відображена. Висить заборгованість. Прошу розібратись. Наперед дякую.... Згорнути
У зв'язку із відсутністю зв'язку та інтернету а також через те, що окупантами повністю було викрадено усе обладнання з підприємства, не було можливості оперативно вносити дані, обробляти платежі та відобразити їх в особових рахунках споживачів. Але ситуація протягом січня поточного року буде виправлена. Будь ласка, не хвилюйтеся
У зв'язку із відсутністю зв'язку та інтернету а також через те, що окупантами повністю було викрадено усе обладнання з підприємства, не було можливості оперативно вносити дані, обробляти платежі та відобразити їх в особових рахунках споживачів.
Але ситуація протягом січня поточного року буде виправлена. Будь ласка, не хвилюйтеся... Згорнути
Звідки виникає заборгованість за газ, якщо за даною адресою споживання його відсутнє?
Звідки виникає заборгованість за газ, якщо за даною адресою споживання його відсутнє?... Згорнути
Якщо показники не надаються споживачем щомісяця, обраховується планове споживання. Якщо ви будете щомісяця надавати фактичні показники лічильника, ситуація виправиться.
Якщо показники не надаються споживачем щомісяця, обраховується планове споживання. Якщо ви будете щомісяця надавати фактичні показники лічильника, ситуація виправиться.... Згорнути
По особистому рвхунку 230353 в особистому кабінеті за листопад місяць вказані невірні показники 16785. Повинні бути 16615 як і за попередні місяці, так як з квітня і до кінця грудня по адресу ніхто не проживав. Прошу відкоригувати спожиті куб.м і корректно подати в нафтогаз за листопад. Повинно бути 0 куб.м Також вніс показники за грудень 16731 , але їх нема в особистому кабінеті.
По особистому рвхунку 230353 в особистому кабінеті за листопад місяць вказані невірні показники 16785. Повинні бути 16615 як і за попередні місяці, так як з квітня і до кінця грудня по адресу ніхто не проживав. Прошу відкоригувати спожиті куб.м і корректно подати в нафтогаз за листопад. Повинно бути 0 куб.м
Також вніс показники за грудень 16731 , але їх нема в особистому кабінеті.... Згорнути
У зв'язку із відсутністю зв'язку та інтернету а також через те, що окупантами повністю було викрадено усе обладнання з підприємства, не було можливості оперативно вносити дані, обробляти платежі та відобразити їх в особових рахунках споживачів. Але ситуація протягом січня поточного року буде виправлена. Будь ласка, не хвилюйтеся
У зв'язку із відсутністю зв'язку та інтернету а також через те, що окупантами повністю було викрадено усе обладнання з підприємства, не було можливості оперативно вносити дані, обробляти платежі та відобразити їх в особових рахунках споживачів.
Але ситуація протягом січня поточного року буде виправлена. Будь ласка, не хвилюйтеся... Згорнути
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, ще таку інформацію - де можна подивитися в ел.кабінеті про нарахування по транспортуванню газу. Яка в мене заборгованість на сьогодні, та чи не змінилися реквізити по оплаті? Дякую.
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, ще таку інформацію - де можна подивитися в ел.кабінеті про нарахування по транспортуванню газу. Яка в мене заборгованість на сьогодні, та чи не змінилися реквізити по оплаті? Дякую.... Згорнути
Реквізити не змінилися, нарахування ви можете побачити в кабінеті за вкладинкою "перейти до розрахунку"
Реквізити не змінилися, нарахування ви можете побачити в кабінеті за вкладинкою "перейти до розрахунку"... Згорнути
За декабрь 2022 года внес объем потребленноого газа 214 м.куб. Насчитали оплату за 271м.куб. Почему?
За декабрь 2022 года внес объем потребленноого газа 214 м.куб. Насчитали оплату за 271м.куб. Почему?... Згорнути
Будь ласка уточніть яким чином ви надали показники
Будь ласка уточніть яким чином ви надали показники... Згорнути
В Херсоні ми відсутні з квітня, за листопад та грудень нам нарахували з якогось дива 320 кубів, хоча я в грудні поаазники передавала ті самі, що і попередні. По телефону дозвонитися нереально. Що робити?
В Херсоні ми відсутні з квітня, за листопад та грудень нам нарахували з якогось дива 320 кубів, хоча я в грудні поаазники передавала ті самі, що і попередні. По телефону дозвонитися нереально. Що робити?... Згорнути
Будь ласка уточніть особовий рахунок в АТ Херсонгаз та ваш населений пункт/район області
Будь ласка уточніть особовий рахунок в АТ Херсонгаз та ваш населений пункт/район області... Згорнути
Прошу відповісти, чи потрібно оплачувати розподіл газу за місяці з нульовим споживанням газу. Дякую.
Прошу відповісти, чи потрібно оплачувати розподіл газу за місяці з нульовим споживанням газу. Дякую.... Згорнути
Послуга розподілу сплачується щомісяця рівними сумами, якщо у якийсь період у вас були відсутні послуги розподілу та постачання - нарахувань вам не проводилося.
Послуга розподілу сплачується щомісяця рівними сумами, якщо у якийсь період у вас були відсутні послуги розподілу та постачання - нарахувань вам не проводилося.... Згорнути
Добрий день. За моєю адресою м.херсон вул.Робояа 76а кв.72 газ не використовувався з 01.07.22. Я надавала показання на 01.07.22-17300, на 01.08.22-17300 на 01.09.22-17300, на 01.10.22 -17300, на 1.11.22-17300, на 01.12.22за листопад-не надала, на 01.01.23 за грудень я надала -17300. Оператор Грм вказали об'єм 72м.куб за листопад, 97 м.куб за грудень.Коли буде коректно відображени показання та нарахування за листопад, та грудень 22р, фактично я газ не використовувала. Дякую за відповідь
Добрий день. За моєю адресою м.херсон вул.Робояа 76а кв.72 газ не використовувався з 01.07.22. Я надавала показання на 01.07.22-17300, на 01.08.22-17300 на 01.09.22-17300, на 01.10.22 -17300, на 1.11.22-17300, на 01.12.22за листопад-не надала, на 01.01.23 за грудень я надала -17300. Оператор Грм вказали об'єм 72м.куб за листопад, 97 м.куб за грудень.Коли буде коректно відображени показання та нарахування за листопад, та грудень 22р, фактично я газ не використовувала. Дякую за відповідь... Згорнути
У зв'язку із відсутністю зв'язку та інтернету а також через те, що окупантами повністю було викрадено усе обладнання з підприємства, не було можливості оперативно вносити дані, обробляти платежі та відобразити їх в особових рахунках споживачів. Але ситуація протягом січня поточного року буде виправлена. Будь ласка, не хвилюйтеся
У зв'язку із відсутністю зв'язку та інтернету а також через те, що окупантами повністю було викрадено усе обладнання з підприємства, не було можливості оперативно вносити дані, обробляти платежі та відобразити їх в особових рахунках споживачів.
Але ситуація протягом січня поточного року буде виправлена. Будь ласка, не хвилюйтеся... Згорнути
Добрий день. 01 січня 2023 року внесла на ваш сайт показники лічильника без реєстрації - 3376. Сьогодні отримала на ел.пошту квитанцію від Нафтогазу, де з'ясувалося, що показники за грудень - 3387. Неможливо додзвонитися по телефону до кол-центру. Дякую
Добрий день.
01 січня 2023 року внесла на ваш сайт показники лічильника без реєстрації - 3376.
Сьогодні отримала на ел.пошту квитанцію від Нафтогазу, де з'ясувалося, що показники за грудень - 3387.
Неможливо додзвонитися по телефону до кол-центру.
Дякую... Згорнути
У зв'язку із відсутністю зв'язку та інтернету а також через те, що окупантами повністю було викрадено усе обладнання з підприємства, не було можливості оперативно вносити дані, обробляти платежі та відобразити їх в особових рахунках споживачів. Але ситуація протягом січня поточного року буде виправлена. Будь ласка, не хвилюйтеся
У зв'язку із відсутністю зв'язку та інтернету а також через те, що окупантами повністю було викрадено усе обладнання з підприємства, не було можливості оперативно вносити дані, обробляти платежі та відобразити їх в особових рахунках споживачів.
Але ситуація протягом січня поточного року буде виправлена. Будь ласка, не хвилюйтеся... Згорнути
Нафтогаз прислав разунок на споживання 124 куб м. Але газом ніхто не користувався. Звідки у херсонгазу такі показники? Як можна призупинити надання послуги з постачання газу?
Нафтогаз прислав разунок на споживання 124 куб м.
Але газом ніхто не користувався. Звідки у херсонгазу такі показники?
Як можна призупинити надання послуги з постачання газу?... Згорнути
З питань припинення постачання, будь ласка зверніться до свого постачальника. Якщо ви не користуєтеся газом ви маєте подавати показники до АТ Херсонгаз щомісяця, навіть якщо вони не змінюються
З питань припинення постачання, будь ласка зверніться до свого постачальника. Якщо ви не користуєтеся газом ви маєте подавати показники до АТ Херсонгаз щомісяця, навіть якщо вони не змінюються... Згорнути
